Hakkımızda

Li Cast Ajans İstanbul

Li Cast  Menajerlik Ajansı Oyuncu, model, manken menajerliği olarak Sinema Filmi, Dizi Filmler, Reklam Filmi, Klip ve Katalog Çekimleriniz ile Fuar projeleriniz için sizlere tercih ettiğiniz karakter özelliği ve teknik özelliklerde tecrübeli Ana Karakter Oyuncular eğitimli oyuncu, tecrübesiz fakat yetenekli yardımcı oyuncular, Yeni Yüzler, Manken ve Fotomodellerin menajerliğini yapmaktayız.  LCast Ajans İstanbul ve Menajerlik olarak, siz değerli Yapımcı, Yönetmen ve Özel Kuruluşların projeleri için en kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

Li Cast Ajans Farkı

Li Cast Ajans oyuncu, manken, model, müzisyen, dansçı, host, hostes, yapım firmaları, özel kurum ve kuruluşlar ile aile yapısında ilişkiler kuran, hiç bir şekilde kayıt ücreti almayan, işverenlere makul fiyatlarla hizmet sunan bir kuruluştur.

Partnerler

Türkiye genelinde 56 alt ajans, 4 menajerlik ile partnerlik yapan Li Cast Ajans bünyesinde 1-70 yaş arasında tecrübeli ve yeni yüz yetenekli bireyler mevcut olup tüm cast ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek potansiyele sahiptir.

Otomatik Set Card Dökümü

Li Cast Ajans, değerli yapım firmaları, özel kurum ve kuruluşların arayışlarını kolaylaştırmak için her hangi bir adayın profiline girerek "Set Card" butonuna tıklanarak set card dökümü alınabilir. Ayrıca adayları favorilere ekleyerek favoriler sayfasından toplu olarak sunum E-postası gönderilebilir.

Hizmetlerimiz

Oyuncu Yönetimi

Li Cast Ajans 1-70 yaş arası eğitim almış yetenekli, tiyatro eğitimi almış veya eğitimsiz olup gerekli yeteneğe sahip olan yeni yüz oyuncuları setlere göndererek staj yaptıran, geliştiren ve yeterli tecrübeye ulaştıklarında kademe kademe yükselmelerini sağlayan bir oyuncu yönetimi sistemi ile çalışmaktadır. Bu sistem ile gelişen oyuncular www.licastmenajerlik.com sitemize taşınarak ana cast oyuncu olarak sunum yapılmaktadır.

Manken ve Model Yönetimi

Modellik kriterlerine uygun adayların kayıtlarını alarak Sinema filmi, Tv ve Sosyal Medya Reklamları, Dizi Filmler, Klip Çekimleri gibi projelerde değerlendirmektedir. Ayrıca manken adaylarımızı Katalog Mankenliği, Podyum Mankenliği, Prova Mankenliği, Fuar Mankenliği konularında da değerlendirmekteyiz. Model adaylarımızı ise Yüz Modelliği, El Modelliği, Ayak Modelliği, Diş Modelliği, Saç Modelliği, Vücut Modelliği konularıyla ilgili işler için değerlendirmekteyiz. Modellik kriterlerine uygun adayların kayıtlarını alarak Sinema filmi, Tv ve Sosyal Medya Reklamları, Dizi Filmler, Klip Çekimleri gibi projelerde de değerlendirmektedir. Ayrıca Model adaylarımızı Yüz Modelliği, El Modelliği, Ayak Modelliği, Diş Modelliği, Saç Modelliği, Vücut Modelliği konularıyla ilgili işler için değerlendirmekteyiz.

Host ve Hostes Yönetimi

Host ve Hostes yönetimi de yapmakta olan ajansımız, uygun kriterlerde Host ve Hostesleri Fuar Hostesliği, Karşılama Hostesliği, Etkinlik Hostesliği, Stand Hostesliği, Tadım Aktivite Hostesliği, Fuarlar için Tercüman Hosteslik konularında değerlendirmekte olup uygun kriterlere sahip tüm adayların kayıtlarını almaktadır.

Li Cast Ajans olarak sürekli kayıt kabul ettiğimiz cast ihtiyaçlarımız

Li Cast Ajans olarak tüm projelerimizde değerlendirilmek, eğitilmek üzere daimi Oyuncu, Manken, Model, Dansçı, Müzisyen, Host ve Hostes olarak kayıt almaktadır.

Oyuncular

Kamera önü oyunculuk eğitimi almış veya tiyatro kökenli olup kamera önü oyunculuk alanında olmak isteyen, hiç eğitim almamış fakat oyunculuk yeteneğine sahip kişilerin projelerimizde değerlendirilmek üzere kayıtlarını alarak gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Mankenler

Mankenlik kriterlerine uygun adayları hem oyuncu olarak reklam filmi, sinema filmi, dizi film, klip filmi projelerinde hemde Katalog Mankenliği, Podyum Mankenliği, Prova Mankenliği, Fuar Mankenliği konularında da değerlendirmekteyiz.

Modeller

Modellik kriterlerine uygun adayların kayıtlarını alarak Sinema filmi, Tv ve Sosyal Medya Reklamları, Dizi Filmler, Klip Çekimleri gibi projelerde değerlendirmekteyiz.

Dansçılar

Ağırlıklı olarak reklam filmi çekimleri ve video klip filmi çekimlerinde değerlendirmek üzere dansçı kayıtları da almaktayız.

Müzisyenler

Müzisyen ve sesi güzel şarkı söyleyebilen adaylarımızın kayıtlarını alarak Sinema filmi, Tv ve Sosyal Medya Reklamları, Dizi Filmler, Video Klip Çekimleri gibi projelerde değerlendirmekteyiz.

Host ve Hostesler

Fuar Hostesliği, Karşılama Hostesliği, Etkinlik Hostesliği, Stand Hostesliği, Tadım Aktivite Hostesliği, Fuarlar için Tercüman Hostesliği konularında değerlendirmekte gerekli kriterlere sahip tüm host ve hostes adaylarının kayıtlarını almaktayız.

Li Cast Ajans İstanbul Olarak Ne Yapıyoruz ?

İleri derecede tecrübeli ve yetenekli olan Li Cast Ajans personeli ile sizlerin işleri için kendi çalışanınız gibi çalışmakta prodüksiyon tecrübesinden dolayı sunumlarında nokta atışı yapmaktadır. Bu konuda tecrübesi ve personeline  güveni tam olan Li Cast Ajans İstanbul olarak hizmet veriyoruz.

2002 yılında Levent İzaçan tarafından İstanbul da Reklam Prodüksiyon Ajansı olarak kurulan Li Ajans, 2018 yılından itibaren Dizi Film Oyuncusu, Reklam Filmi Oyuncusu, Katalog Modeli, Fotomodel, Manken, Karşılama Hostesi, Fuar Hostesi, Sinema Filmi Oyuncusu ve benzer alanlarda olan Yeni Yüz oyunculardan başvuru alarak kayıtlarını oluşturup projelere sunumlarını yapmaktadır. Uzman ve Aile yapısında ki kadrosuyla Yapım Firmaları, Yönetmenler, Özel Kuruluşların ve Oyuncu, Model, Manken, Hostes gibi iş alanlarında çalışanların güvenini kazanmış bu güveni perçinleyerek yoluna devam etmektedir. Prensiplerinden taviz vermeden Oyunculuk, Modellik, Mankenlik, Hosteslik Ajansı olmaktan çıkmış bu alanlarda çalışanların sunum görevini üstlenmiştir. Çalışmalarıyla fark yaratan Li Cast Ajans hizmetlerine Li Cast Menajerlik, olarak da devam etmektedir.

Li Cast Menajerlik çatısı altına geçen Li Cast Ajans Yapım Firmalarına, Dizi Film Çekimi, Reklam Filmi Çekimi, Sinema Filmi Çekimi, Fuar Organizasyon işleri, Özel Kuruluşların Katalogları için Fotoğraf Çekimi gibi projelere Figüran yani diğer bir deyişle yardımcı oyuncu, Diyalog Oyuncusu, Ön Figürasyon için Model ve Manken, Fuar Hostesi, Restoran veya Organizasyonlar için Karşılama Hostesi, Etkinlik Karşılama Hostesi, Stant Hostesi yönlendirmesi yapan Cast Ajansı  hizmetine devam etmekte olup, Li Cast Menajerlik ise; Dizi Film Çekimi, Reklam Filmi Çekimi, Sinema Filmi Çekimi, Fuar Organizasyon işleri, Özel Kuruluşların Katalogları için Fotoğraf Çekimi gibi projelere Profesyonel Ana Karakter Oyuncu, Bölüm Oyuncusu, Model, Manken menajerliği hizmeti vermektedir.

Özellikle yeni yüz olup yetenekli oyuncu adaylarını bünyesine alan onları eğiterek profesyonellik yolunda gelişmelerini sağlayan Li Cast Menajerlik bir çok projeye yönlendirdiği yeni yüz yetenekleri kazanmış onları daha da ileri götürecek büyük bir adım atarak Oyunculuk Okulu açma çalışmalarına başlamıştır.

Türkiye’nin bilinen yapım firmaları ve tekstil firmalarına yönlendirme yapan Li Cast Menajerlik ve Li Cast Ajans İstanbul bu alanda ki hizmetlerine yılmadan yenilikler ve yeni yetenekler bularak yoluna devam edecektir.